BAL KARNAWAŁOWY 2019

29.01.2019 roku w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Jest to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Dzieci z pomocą rodziców zostały przebrane w  przepiękne stroje karnawałowe: m.in. Policjantki i Policjanta, Batmana,  Spider-Mana, Czarodziejki, Księżniczki,  Śnieżynki,  Szeryfa,  Króla, Ninja, Krasnoludka. Przed balem odbyła się sesja zdjęciowa,  która uwieczniła te piękne przebrania. Później rozpoczął się bal. Przedszkolaki tańczyły przy muzyce. W trakcie zabawy były różne konkursy. Słodki poczęstunek uprzyjemnił czas zabawy. Dzieci świetnie bawiły się podczas balu. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.

Przygotowała: pani Karolina Kazub

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dziewiętnaście − szesnaście =